REKVIZITAI

Įmonė: UAB "Autotrekas"

Įmonės kodas: 141764440

Vadovas: Vaclovas Gumuliauskis

Adresas:  Paryžiaus Komunos g. 25, LT-91111 Klaipėda

Tel. : 8 46 39 71 71

UAB "Autotrekas"

Istorija

Pirmieji mūsų įmonės žingsniai žengti dar 1996 m. Vėliau, 1999 m., privataus kapitalo pagrindu buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Autotrekas“. Šiuo metu tai yra viena didžiausių padangų ir autonominių automobilių bei jachtų oro šildytuvų pardavėjų Lietuvoje.

Bendrovė vykdo tiek didmeninę tiek mažmeninę prekybą. Šiuo metu įmonėje dirba 32 darbuotojai. 2005 metais atidarytas filialas Mažeikiuose.

Bendrovės meistrai nuolat dalyvauja apmokymuose, todėl įgijo teisę atlikti garantinius remonto darbus. Įmonėje dirbantys darbuotojai visada pasiruošę pateikti reikalingą informaciją apie parduodamus produktus bei suteikti kvalifikuotą konsultaciją. Mūsų įmonės personalas yra draugiškas ir paslaugus.

Galime užtikrinti, kad mums iš tiesų rūpi teikiamų paslaugų kokybė. Dėl šios priežasties dabar bendrovėje diegiame kokybės valdymo sistemą, atitinkančią ISO 9001:2000 standartą. Tai užtikrins nepriekaištingą teikiamų paslaugų kokybę.

Kodėl verta pirkti UAB „Autotrekas“ parduotuvėje:

  • Atliekamas kvalifikuotas ir greitas garantinis bei pogarantinis remontas;
  • Kvafilikuotos konsultacijos;
  • Aukšta teikiamų paslaugų kokybė.

Savo el. parduotuvėje prekiaujame virš 20 000 padangų lengviesiems automobiliams, visureigiams ir mikroautobusams. Esame oficialus Michelin atstovas Lietuvoje. 

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką Sutinku ir naršykite toliau.