P245/60R14 BF GOODRICH 98S RAD T/A TL...

P245/60R14 BF GOODRICH 98S RAD T/A TL RWL07

117415
Pristatysime per 2-4 darbo dienas.
154,60 €
Su mokesčiais Pristatymas per 2-5 darbo dienas
  • Diametras:R14
  • Plotis:245
  • Aukštis:60
  • Apkrova:98
  • Greitis:S
  • Klasė:Vidutinė
  • Sezoniškumas:Vasarinės

Plotis
245
Aukštis
60
Diametras
R14
Padangų klasė
Vidutinė
Apkrovos indeksas
98
Greičio indeksas
Padangos raštas
RADIAL T/A
Sezoniškumas
Vasarinės
Nauja prekė

BF Goodrich kompanija buvo įkurta 1870m, tai buvo pirmoji gumą gaminanti kompanija Amerikoje. Nuo tada ši kompanija žengdama kartu su technologijomis gamina įvairias padangas. Pavyzdziui BF Goodrich išrado bekamerine padanga, RunFlat padangas, kurios suteikia galimybę važiuoti, kai ji yra tuščia, o taip pat ir spalvotas padangas.

Automobilių sportę pripažinimą pelnęs JAV padangų gamintojas. BF Goodrich šiuo metu priklauso Michelin koncernui, didžioji dalis Europai skirtų padangų gaminamos tose pačiose gamyklose kur ir Michelin padangos. BF Goodrich padangų gamoje galime sutikti bekelės entuziastų pamėgtą All-terrain KO padangos modelį, kuris naudojamas daugelyje varžybų.

Prekių kokybės garantija ir tinkamumo naudoti terminas

Kiekvienos „autotrekas.lt“ parduodamos prekės savybės bendrai nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame prekės aprašyme.

Pardavėjas neatsako už tai, kad internetiniame prekybos centre esančios prekės savo spalva, forma ar kitais parametrais gali neatitikti realaus prekių dydžio, formų ir spalvos dėl Pirkėjo naudojamo vaizduoklio ypatybių.

Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims suteikia tam tikrą laiką galiojančią daiktų kokybės garantiją, kurios konkretus terminas ir kitos sąlygos nurodomi tokių prekių aprašymuose.

Visoms „autotrekas.lt“ parduodamoms padangoms suteikiama  vienerių  metų garantija. Garantija suteikiama nuo gamyklinių defektų (gamyklinio broko). „autotrekas.lt" ekspertui , gamintojo atstovui, pačiam gamintojui ar, esant būtinybei, nešališkai komisijai nustačius, kad padanga pažeista mechaniškai arba chemiškai,  buvo eksploatuota su netinkamo pločio ar nekokybišku ratlankiu, taip pat esant netvarkingai automobilio važiuoklei, ar esant kitoms priežastims, kurias tiesiogiai ar netiesiogiai įtakojo vartotojas  - pretenzijos nepriimamos. Padangų ridai garantija nesuteikiama. Garantija galioja nuo ratlankio nenumontuotai padangai. Garantija įsigalioja nuo padangų pardavimo datos (SF išrašymo datos). Esant kokioms nors pretenzijoms būtina pateikti pirkimo dokumentą (kvitą, sąskaitą, čekį). Nepateikus, garantinė apžiūra neatliekama ir pretenzija netenkinama. Primename, kad padangas reikia reguliariai balansuoti , tikrinti oro slėgį jose.

Tuo atveju, kai Pardavėjas tam tikroms prekių rūšims daiktų kokybės garantijos nesuteikia, galioja garantija, numatyta atitinkamų teisės aktų.

Grąžindami prekę privaloma pateikti galiojantį prekės garantinį taloną ir prekės įsigijimą patvirtinantį dokumentą (sąskaitą – faktūrą). Nepateikus čekio ar sąskaitos faktūros garantinė apžiūra neatliekama ir pretenzija netenkinama.

Pardavėjas turi teisę padangą (-as) laikyti 14 dienų, kol gamintojas duos atsakymą dėl galimo padangos broko. Jei gamintojas nepripažįsta gamybos broko, padanga grąžinama Pirkėjui.

Jei pripažįstamas gamybos brokas, UAB "Autotrekas" įsipareigoja pasiimti tokias padangas ir jas pakeisti naujomis, jei tuo metu įmonė tokių padangų nebeturi, pakeisti analogiškomis padangomis arba grąžinti Pirkėjui už padangą (-as) sumokėtus pinigus.

Dėl netinkamos prekių kokybės kreipkitės tel. +370 46 397 171, el. p. info@autotrekas.lt arba adresu UAB “Autotrekas“ Paryžiaus Komunos g. 25 LT-91111 Klaipėda

1. Apmokėjimus per Paysera mokėjimo sistemą.

Paysera sistema – tai saugus būdas greitai ir patogiai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Užsakymo pabaigoje Jūs būsite nukreipti į "Paysera" sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą . Jums tereikės pasirinkti banką, kurio elektroninėmis paslaugomis naudojatės, paspaudžiant ant banko logotipo ir būsite nukreipti į savo banko internetinį tinklapį, kuriame suvedę savo prisijungimo duomenis, matysite Jums jau suformuotą sąskaitą, kurią reikės patvirtinti ir apmokėti. Apie Jūsų atliktą apmokėjimą mes sužinosime netrukus po atsiskaitymo įvykdymo. Atsiskaityti per "Paysera" Jūs galite, jei esate nors vieno iš išvardytų bankų klientais: AB Swedbank bankas; AB DnB bankas; AB SEB bankas; AB Citadele bankas; Danske Bankas; AB Nordea Bank; AB Šiaulių bankas. 

Gavę mokėjimo patvirtinimą, susisieksime su Jumis ir išsiųsime prekes. 

2. Apmokėjmas bankiniu pavedimu.

Šiuo apmokėjimo būdu gali pasinaudoti kiekvienas pirkėjas, net ir tas, kuris nesinaudoja elektroninės bankininkystės paslaugomis.
Jei pildydami Prekių krepšelio informaciją pasirinksite šį apmokėjimo būdą, prašome atlikti pavedimą nurodytais rekvizitais:

Gavėjas: UAB "Autotrekas"

Įmonės kodas: 141764440

A/S : LT617044060000784215 - AB SEB Bankas

Mokėjimo paskirtyje prašome nurodyti užsakymo numerį, kurį atsiųsime Jūsų nurodytu el.paštu.

Besinaudojantiems elektroninės bankininkystės paslaugomis, šis apmokėjimo būdas sunkumų nesudarys.

3. Verslo klientams su atidėto mokėjimo terminu.

Jei prekes norite įsigyti  kaip įmonė ar valstybinė organizacija, galite sudaryti Pirkimo-pardavimo sutartį su atidėtu mokėjimo terminu iki 60 k.d.
Pasirašius ilgalaikę sutartį, prekės pristatomos be išankstinio apmokėjimo iškart gavus užsakymą iš atsakingo asmens.
Verslo klientams, perkantiems didesnį kiekį padangų, taikomos papildomos nuolaidos.

Norėdami pasinaudoti šia siūloma galimybe, prieš įsigyjant prekes, prašome iš anksto susisiekti su mūsų darbuotojais.

Jei Jūsų užsakymo suma viršija 250 €, prekes pristatysime NEMOKAMAI visoje Lietuvoje, išskyrus Kuršių Nerijos teritoriją (pristatymo kaina 19 € ). Jei užsakymo suma nesiekia 250 €, prekių pristatymo kaina yra 3 €

Pasirinkę prekių atsiėmimą UAB "Autotrekas" parduotuvėje, jas galite atsiimti mūsų parduotuvėse adresais:

Paryžiaus Komunos g. 25, Klaipėda,

Metalo g. 23, Vilnius,

Vyčio Kryžiaus g. 185, Jonučių k., LT-53305 Kauno raj. sav.

Naujosios g. 4, Mažeikiai.

Svarbu: parduotuvėje nelaikome visų internete parduodamu prekių, todėl nepateikus užsakymo arba iš anksto nesusisiekus su mumis pageidaujamų prekių parduotuvėje galime neturėti.

Pristatymo terminai
Prekes dažniausiai pristatome per 1-2 darbo dienas. Atskirų prekių pristatymo terminai gali skirtis. Tikslesnis terminas yra nurodomas prie kiekvienos prekės. Klaipėdoje, Vilniuje ir Mažeikiuose, esant galimybei, prekes galime pristatyti ir tą pačią dieną.

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką Sutinku ir naršykite toliau.