Prekės gamintojo DUNLOP

DAUGIAU NEGU 130 METŲ PATIRTIS

„Dunlop“ yra padangų prekės ženklas, priklausantis įvairioms kompanijoms visame pasaulyje. 1890 m. Dubline, Airijoje, įkūrė pneumatinių padangų pradininkas Johnas Boydas Dunlopas. Jį valdo ir eksploatuoja „Goodyear“ padangų ir gumos įmonė Šiaurės Amerikoje, Europoje, Australijoje ir Naujojoje Zelandijoje.

Bendrovė „Dunlop“ yra viena iš pirmaujančių pasaulyje padangų gamintojų, kuri tobulina, gamina ir parduoda lengvųjų bei komercinių automobilių ir motociklų padangas.

Tarp galingų automobilių ir motociklų mėgėjų „Dunlop“ yra užsitarnavusi nepriekaištingą reputaciją. Turėdama didžiulę patirtį sportinių automobilių ir motociklų lenktynių srityje ir įspūdingą pergalių lenktynių trasose skaičių „Dunlop“ naujoviškas padangų technologijas gali pritaikyti kasdien važinėti skirtose padangose. „Dunlop“ tikslas yra iki maksimumo padidinti vairavimo malonumą. Naujausiomis technologijomis puikios eksploatacinės savybės ir patvarumas užtikrinami visiems automobilių bei motociklų vairuotojams. Nauja „Dunlop“ technologija „Touch Technology“ atspindi bendrovės požiūrį į produktų tobulinimą: „Dunlop“ padangos suteikia vairuotojams geresnį kelio pojūtį, geresnę atsakomąją reakciją, geresnį valdymą ir didesnį vairavimo malonumą.

„Dunlop“ – visada pirmyn.

Dunlop padangų privalumai:

  • Platus dydžių pasirinkimas
  • Naujausios technologijos
  • Aukštas saugumo lygis
  • Puikūs klientų atsiliepimai
Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką Sutinku ir naršykite toliau.