Prekės gamintojo TOYO

Toyo Tires jau 70 metų, iš jų 36 metus Europoje, reiškia inovacijas, kokybę, efektyvumą ir puikų aptarnavimą. Toyo Tires grupės įmonės vykdo tyrimų, gamybos, bandymų, platinimo ir rinkodaros veiklą Šiaurės Amerikoje ir Pietų Amerikoje, Europoje, Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Okeanijoje.

Toyo Tires padangos naudojamos beveik visų tipų automobilių sporte. Pradedant Spa 24hours ir VLN Endurance lenktynėmis ir baigiant Porsche profesionalų lenktynėmis Jungtinėje Karalystėje, Toyo Tires padangos buvo naudojamos įvairių klasių lenktynių trasose, o puikiai įvertintas padangas Proxes R888 2015 m. papildė Proxes R888R padangos, suteikiančios aukščiausio lygio sukibimą, taip pat ir posūkiuose.

Dabartinė padėtis

Įmonė Toyo Tire Europe GmbH turi tris antrines prekybos įmones ir platintojus visose didelėse Europos rinkose. Mūsų padangų asortimente yra padangų įvairiems poreikiams, pradedant nuo lenktynių įkvėptos didelio efektyvumo Proxes linijos padangų ir baigiant Open Country linijos padangų, skirtų 4 x 4 ir SUV automobiliams, bei aplinkai nekenksmingos linijos NanoEnergy.

Nesvarbu, ar vairuojate 4 x 4, SUV klasės automobilį ar furgoną, Toyo Tires gali pasiūlyti jums tinkamų padangų.Toyo Tires įsipareigojimas diegti naujoves, užtikrinti kokybę, efektyvumą ir puikų klientų aptarnavimą yra tvirtas ir ilgalaikis.

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką Sutinku ir naršykite toliau.