Prekės gamintojo FULDA

„Fulda“ yra pirmaujantis Vokietijos padangų gamintojas. Visiems Europos klientams siūlo visą asortimentą aukštos kokybės padangų už prieinamą kainą lengviesiems automobiliams, visureigiams, lengviesiems sunkvežimiams, sunkvežimiams ir žemės ūkio technikai.

Fulda - vidutinės klasės padangų gamintojas.

  • Vokiška patirtis ir kokybė
  • Gamintojas įsikūręs Vokietijos mieste Fuldoje ir gamina aukštos kokybės padangas nuo 1906 m.

    Šiandien „Fulda“ didžiuojasi priklausydami „Goodyear“ grupei ir būdami vienu populiariausių padangų prekės ženklų tarp Vokietijos vairuotojų. Savo padangų kokybę užtikrina suprasdami šalies rinkoje taikomus aukštus produktų standartus – vairavimo metu susiduriama su įvairiais oro sąlygų kraštutinumais, o klientai tikisi tik geriausio, todėl padangų rinka Vokietijoje yra viena iš daugiausiai iššūkių kelianti visame pasaulyje. Dabar vairuotojai visoje Europoje supranta, kodėl „Fulda“ – sumanus pasirinkimas.

  • Fulda filosofija: judėk protingai, pasiek daugiau
  • Padangas gamina jau ilgiau nei vieną amžių, bet tikslas išliko tas pats: suderinti aukštą kokybę ir gerą kainą. Fulda gamintojo „protingo žingsnio“ idėja suteikia informacijos apie naujausios kartos „Fulda“ padangas, optimaliai pritaikytas valdymui bet kokiu oru bei užtikrinančias vokišką gamybos kokybę ir patrauklią kainą.

  • Nepriklausomų ekspertų patvirtinta kokybė

Fulda didžiuojasi gaminamomis padangomis. Įtakingiausių vartotojų organizacijų ir specializuotų žurnalų apie automobilius atliktuose bandymuose „Fulda“ padangų kokybė nuolat sulaukia pripažinimo.

Prekė pridėta į norų sąrašą
Prekė pridėta palyginimui

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai. Sutikdami, paspauskite mygtuką Sutinku ir naršykite toliau.