Info linija: 8 611 20 380
                       8 46 39 71 71

Apmokėjimas

1. Apmokant išankstinę sąskaitą.

Šiuo apmokėjimo būdu gali pasinaudoti kiekvienas pirkėjas, net ir tas, kuris nesinaudoja elektroninės bankininkystės paslaugomis.
Jei pildydami Prekių krepšelio informaciją pasirinksite šį apmokėjimo būdą, mes, patvirtinę Jūsų užsakymą ir rezervavę prekes, atsiųsime išankstinę sąskaitą, kurioje bus nurodyta visa apmokėjimui reikalinga informacija.
Besinaudojantiems elektroninės bankininkystės paslaugomis, šis apmokėjimo būdas sunkumų nesudarys.
Jei nesinaudojate elektroninės bankininkystės paslaugomis, už prekes galite apmokėti nuėję į artimiausią bet kurio banko skyrių. Tiesiog atsispausdinkite mūsų atsiųstą išankstinę sąskaitą ir ją paduokite banko tarnautojui.

2. Verslo klientams su atidėto mokėjimo terminu.

Jei prekes norite įsigyti  kaip įmonė ar valstybinė organizacija, galite sudaryti Pirkimo-pardavimo sutartį su atidėtu mokėjimo terminu iki 60 k.d.
Pasirašius ilgalaikę sutartį, prekės pristatomos be išankstinio apmokėjimo iškart gavus užsakymą iš atsakingo asmens.
Verslo klientams, perkantiems didesnį kiekį padangų, taikomos papildomos nuolaidos.

Pinigų grąžinimo garantija:

Apmokėtoms prekėms galioja 14 d. pinigų grąžinimo garantija. Grąžinamos prekės turi būti nenaudotos ir nemontuotos. Tinkamos kokybės prekių grąžinimo išlaidas dengia pirkėjas savo sąskaita

Prekių likučiai ir kainos:

Prekės ir kainos internetinėje parduotuvėje yra orientacinės ir gali skirtis. Vadybininkas pateikia galutinį pasiūlyma kiekvienam klientui, jei kaina yra kitokia, nei nurodyta.
Prekių kiekis gali būti ribotas. Jeigu užsakymo vykdymo metu prekių likutis bus nepakankamas, su Jumis bus susisiekta Jūsų nurodytais kontaktais. Pardavėjas pasilieka teisę keisti prekių kainas ir akcijų sąlygas.
Internetinės kainos galioja tik užsakant prekes internetu. Iškilus klausimams prašome kreiptis: info@autotrekas.lt