Info linija: 8 611 20 380
                       8 46 39 71 71

Apie mus

 

Pirmieji mūsų įmonės žingsniai žengti dar 1996 m. Vėliau, 1999 m., privataus kapitalo pagrindu buvo įkurta uždaroji akcinė bendrovė „Autotrekas“. Šiuo metu tai yra viena didžiausių padangų ir autonominių automobilių bei jachtų oro šildytuvų pardavėjų Vakarų Lietuvoje. Bendrovė vykdo tiek didmeninę tiek mažmeninę prekybą. Šiuo metu įmonėje dirba 32 darbuotojai. 2005 metais atidarytas filialas Mažeikiuose.

Visiems UAB „Autotrekas“ parduotiems produktams suteikiama garantija, atliekamas kvalifikuotas ir greitas garantinis bei pogarantinis remontas. Bendrovės meistrai nuolat dalyvauja apmokymuose, todėl įgijo teisę atlikti garantinius remonto darbus. Įmonėje dirbantys darbuotojai visada pasiruošę pateikti reikalingą informaciją apie parduodamus produktus bei suteikti kvalifikuotą konsultaciją. Mūsų įmonės personalas yra draugiškas ir paslaugus.

Galime užtikrinti, kad mums iš tiesų rūpi teikiamų paslaugų kokybė. Dėl šios priežasties dabar bendrovėje diegiame kokybės valdymo sistemą, atitinkančią ISO 9001:2000 standartą. Tai užtikrins nepriekaištingą teikiamų paslaugų kokybę.

Tikimės, kad ir Jūs ateityje tapsite mūsų klientais!